Fitness


MIKROKURENTNÍ TERAPIE

Mikrokurentní terapie je velmi účinnou přístrojovou metodou k obnovení a omlazení pokožky bez chirurgických zákroků. Působením slabých elektrických impulzů aplikovaných na kůži, lymfatické a krevní cévy, svaly dochází k obnovení jejich funkce a vytváří stabilní lifingový efekt. Mikroproudová terapie také přispívá k obnově atrofických svalových vláken a to díky normalizaci intracelulárních procesů a odstranění svalových křečí (hypertonicita, výrazné vrásky). Elektrické impulsy stimulují svaly, takže dochází k rychlým a nepravidelným kontrakcím hladkých svalů a povrchových svalů kůže, čímž přispívají k rozkladu tukových zásob a zrychluje se metabolismus. Ošetření se doporučuje k odstranění vrásek, vypnutí a omlazení pleti na obličeji i na těle, odstranění otoků a kruhů pod očima, léčbu pigmentace a akné.

⠀ Profesionálové aktivně používají metody mikrokurentní terapie pro zpevnění epidermisu a pro obnovu tvorby kolagenu (obzvlášť po čtyřicítce). Testy se ukázali, že se po kurzu terapie zvětšuje tvorba kolagenu na 16%, elastinu - na 52%, a mikrocirkulace krve se zlepšují na 41% v porovnání s výsledky testů před ošetřením. Lifting obličeje pomocí mikrokurentní terapie stimuluje tvorbu aminokyselin, které rychlé obnovují buňky. ⠀ ⠀

Mikrokurentní terapie je vhodná pro:

- omlazení pleti a obnovu tvorby kolagenu a elastinu.
- akné
- kuperóza
- regulaci tvorby kožního mazu
- zpevnění pokožky a svalů
- atopická dermatitida
- před a po peelingu
- před plastickými zákroky a v rehabilitační fázi
- suchá pokožka
- otoky
⠀ Počet procedur záleží od věku pacienta a stavu pokožky. Viditelný efekt je okamžitý a s každou další procedurou se zvětšuje a po ukončení procedury trvá od 6 do 12 měsíců.

Doporučený kurz dle věku:
Do 30 let: prevence stárnutí pleti a boj proti akné, regulace tvorby kožního mazu - individuálně.
Od 30 do 40 let: první etapa liftingových ošetření - 6 procedur 1x týdně.
Od 40 do 50 let: intenzivní lifting - 8 až 12 procedur 3x týdně.
Od 50 let a více: od 10 procedur 3x týdně.stromDalší služby