Fitness


Ultrazvuková kavitace s radiofrekvencí

Ultrazvuková Kavitace je moderní, bezbolestnou alternativou chirurgické liposukce. Ošetření je vhodné zejména k redukci tukových polštářků, které jsou velmi obtížně odstranitelné dietou či cvičením. Eliminuje celulitidu a vypíná kůži. Klienti shledávají pokožku hladší a jemnější.  

Pro koho je kavitace vhodná?
Kavitací nikdy nedosáhneme zeštíhlení postavy z velikosti XL na velikost S. Kavitace je obzvláště vhodná pro dámy, které už si nevědí rady s bříškem, stehýnky či celulitidou, která stále nejde odstranit i přes to, že cvičí, mají vhodný stravovací i pitný režim a chtějí jen doladit postavu a jsou ochotné dodržovat určitá pravidla během celé kúry. Je to ošetření, kde je nutné spolupracovat, pokud chcete výsledky.

CO TO JE KAVITACE A NA JAKÉM PRINCIPU FUNGUJE?
Ultrazvukové vlny jsou jemné vlny zvuku, které umí vyvolat potřebné posuny a změny molekulární struktury ošetřované tukové tkáně. Pronikají do hloubky až 4 cm, kde tkáně absorbují ultrazvukovou energii a dochází ke vzniku kavitace. Kavitace je proces, při kterém ultrazvuková vlna vytváří v tukové buňce mikrobublinky, které se postupně zvětšují a dochází k jejich implozi (zhroucení dovnitř) a k narušení integrity tukové buňky. Narušená tuková buňka se rozpadá a uvolňuje se tuk. Obsah buněk - glycerol a mastné kyseliny - se uvolní do mezibuněčných prostor, odkud jsou lymfatickými cestami přeneseny do jater, kde jsou zpracovány a následně odplaveny močí z těla ven. Výsledkem je snížení podkožního tuku v místech, kde je kavitace aplikována. Samotná ultrazvuková kavitace se provádí pohybem a mírným tlakem ultrazvukové hlavice po pokožce. Ošetření pomocí kavitace trvá 20-30minut. Při kavitaci uslyšíte slabé pískání v uších, které ultrazvuk vydává.

PŘÍPRAVA PŘED KAVITACÍ:
Před ošetřením (3 dny) omezte příjmem tuků, soli, kávy a nepijte alkohol, omezte těžká a nadýmavá jídla. Kavitaci nedoporučuji absolvovat v den menstruace. 1,5 hodiny před ultrazvukovou kavitací nic nejezte! Dodržujte pravidelný pitný režim v průběhu celé kúry, je to velice důležité (minimálně 2 litry vody denně). Jedná se o důležitou podmínku, aby mohlo docházet k odplavování rozbitých tukových buněk z těla. V neposlední řadě Vám k podpoření redukce doporučuji zvýšenou fyzickou aktivitu v jakékoliv podobě a mezi jednotlivými ošetřeními je vhodné absolvovat lymfatické masáže, které zvýší odvod tuků z těla ven. Doporučuji nepotírat ošetřované partie 12hod před UTV kavitací tělovým mlékem a mít před ošetřením dané partie oholené. 

JAK OŠETŘENÍ PROBÍHÁ? 
1.Uvolnění uzlin
2.Ultrazvuková kavitace
3.Vakuová RF terapie / alt. rolletic nebo běžecký pás

Výsledek je viditelný již po prvním ošetření (úbytek 2- 3cm) a to v partiích: BŘÍŠKO, BOKY, PAS, ZADEČEK, VNITŘNÍ-VNĚJŠÍ STEHNA, PAŽE, ZÁDA (dle ošetření) . Žádné ošetření nepřinese výsledky, pokud nebudete spolupracovat a zdravý životní styl (strava, pohyb) nebude samozřejmostí Vašeho života. Ultrazvukovou kavitaci můžeme vnímat, jako obrovskou pomoc v boji s přebytky tuku v problémových partiích.

Doporučený počet ošetření:
Na ošetření jedné partie je vhodné docházet 1x za 10 - 14 dní. Na každou partii je vhodné aplikovat 3 - 6 ošetření. 

Jaké partie je možné ošetřovat?
Maximální oblast je závislá na velikosti/ploše ošetřované partie. Pokud klient trpí obezitou, je možné ošetřit menší plochu. Po dobu jedné procedury nelze kombinovat více oblastí. Během procedury je možné ošetřit jednu z uvedených oblastí.

⎫ břicho / boky
⎫ záda, oblast pod podprsenkou
⎫ hýždě
⎫ zadní / přední strana stehen
⎫ vnější / vnitřní strana stehen
⎫ paže 

Po ošetření může být ošetřovaná oblast citlivá, mírně oteklá a červená. Tyto projevy do 48 hod vymizí.

Kontraindikace:
Těhotenství, kojení, menstruace (v den ošetření), onemocnění jater a ledvin, oběhového systému, poruchy krvetvorby, chudokrevnost, špatná tvorba červených krvinek, zvýšená krvácivost, tromboflebitida či jiné onemocnění krve, vývojová onemocnění, kovové implantáty v těle, kardiostimulátor, srdeční onemocnění zvýšená teplota, osteoporóza, trombóza, hypertenze,, pupeční kýla, chronická onemocnění trávicího systému, porod méně než 6 měsíců před ošetřením, onkologická onemocnění, zánětlivá onemocnění, epilepsie, horečka, obezita 2. a 3. stupně (BMI 35+). V případě nejasností konzultujte s Vašim lékařem.



strom


Další služby